René Matlášek vstupenky v předprodeji

25.03.2018 19:00

Mladý ostravský písničkář plný pozitivní energie. Skládat písně začal již ve 13-ti letech a od té doby do nich vkládá vše co kolem sebe vidí.

V roce 2014 vyšlo CD kapely Marod s názvem: "Půl na půl", na kterém je 9 jeho písní. Na začátku roku 2015 založil kapelu SELF MADE.

Zúčastnil se různých interpretačních a autorsko- interpretačních soutěží v ČR i v zahraničí. Od srpna 2017 vystupuje se svým parťákem (též spoluhráčem v kapele Self Made) Víťou Štaiglem. V září pokřtil své první sólové album "Mezi prsty", které natočil v profesionálním studiu Michaela Vašíčka v Benešově u Boskovic pod vedením jeho a Karla Macálky.

Reného jste mohli slyšet na festivalech v České republice (Svojšický podzim, Mohelnický Dostavník, Michalfest, Podzimní ozvěny, Trampské jaro, Náměšťská placka, Podlužanská kytara, Maj-fest, Holanský pulec, Třebovický koláč, Horní Jelení, Trampský guláš, Folkaliště, Trampský širák, Country fontána, Pomezí), a také na akcích v zahraničí (POLSKO - Festival Czeskiej Piosenki Turystycznej, Festival Rybnik, USA - NYC: National Bohemia Hall, Venice, Los Angeles, San Francisco) V roce 2017 začal René spolupracovat s ostravským divadlem MÍR, pro které skládá písně. Letos na jaře bude natáčet klip ke své písni Maková panenka.

Kmotrem a hostem bude vynikající kytarista a zpěvák Karel Macálka .

Zde najdete web.