JOE COCKER FOREVER * vstupenky v předprodeji * klub otevřen od 18 hodin

15.04.2023 19:00

Po úspěšném koncertu v září minulého roku, kdy se nám podařilo Šopu zcela zaplnit spokojenými posluchači, jsme se rozhodli tuto skvělou akci zopakovat a opět zahrát pro všechny fanoušky JOE COCKERA!

 
Může jít o obrázek 13 lidem , people playing musical instruments , stojícím lidem a text that says 'JOE COCKER FOREVER mmr Lr'
 
Kapela JOE COCKER FOREVER vznikla na podzim roku 2019 ve Zlíně. Tehdy se po několika hudebních setkáních ve zkušebně parta přátel shodla, že by byl skvělý nápad založit toto uskupení, jako poctu zesnulému anglickému zpěvákovi JOE COCKEROVI, který vynikal nejen skvělými covery známých balad, soulových a RnB písní, ale hlavně svým nezaměnitelným a pro něj tolik typickým chraplavým hlasem.
Kapelu tvoří zkušení muzikanti, s dlouholetou hudební praxí, kteří vynikají smyslem pro detail a osobním vztahem k danému žánru. V současnosti náš repertoár čítá na 18 známých hitů tohoto umělce a na dalších neustále pracujeme
 
SLOŽENÍ KAPELY:
Josef Holásek - zpěv
Petra Martinovská - akustická kytara, zpěv
Eva Vild - klávesy, zpěv
Petr Tomančák - elektrická kytara, zpěv
Zdeněk Marušák - saxofon
Petr Kosman Janalík - basová kytara, zpěv
Petr Holásek - bicí nástroje, zpěv.
-----
KDY: Sobota 15.4.2023 v 19:00
KDE: Zelenáčova Šopa - zlínský hudební klub a hospůdka pivních speciálů - https://www.sopa.cz
*vstupenky nejsou místenkové! - Jak kdo přijde tak si sedne *doporučujeme tedy příchod kolem 18 hodiny, čeká vás skvělá muzika a lahodná, mnohdy až pozoruhodná piva.