Jack´s band + host Sakrapes křest CD vstupenky v předprodeji

03.03.2018 19:00

Jack´s band - bluegrass-country ze Zlína!

 

Pavel Nášel - Jack

kapelník, mandolinista, zpěvák, textař a tahoun kapely... "Naše kapela se vůbec nejmenuje po mně, ale po jednom zlatavém moku, který máme rádi."

Zdeněk Šindler - Šídlo

hospodář, kytarista a dodavatel nadšení v kapele... "Ten text je pecka, já nevím, co se vám nelíbí, však to nevadí, že se to nerýmuje."

Zdeněk Skopal - Morys

zpěvák, kytarista a hypochondr kapely... "Já nemůžu zpívat. Mám průdušky..... Nemůžu zpívat, bolí mě hlava..... To je úplně v háji, jdu dom, mám chycené ledviny...."

Jiří Elger - Jura

baskytarista, zvukař a dodavatel klimatizace... "Zase jste zrychlili."

Vlastík Mencl

banjista, zpěvák a věčný stavitel... "Hm Pavlo, tak ani ty to nemáš jednoduchý naladit..."

Pavla Bortlová - Pája

houslistka, vokály... "Od 15°C dolů a od 25°C nahoru nemůžu hrát, mám zmrzlé nebo zpocené prsty."

BLUEGRASSOVÁ KAPELA "SAKRAPES" VZNIKLA V ROCE 2004. ČLENY KAPELY JSOU LEGENDY BRNĚNSKÉHO BLUEGRASSU. Zvuk kapely je dán akustickými nástroji klasického bluegrassového obsazení, čistým vícehlasým vokálem, nechybějícím drivem a pevným rytmickým doprovodem.
Kapelu založila pětice zkušených hráčů s mnohaletou praxí ve věhlasných brněnských kapelách (Uhlák, Vědro, Poutníci, Classic Bourbon Sextet, Konečná stanice, Smutňáci, Eben, Trapeři - první kapela Roberta Křesťana).
Kapela Sakrapes má ve svém repertoáru především melodické písně jmenovaných kapel a brilantní instrumentálky pro banjo, mandolínu, dobro a kytaru. Repertoár kapely doplňují známé skladby a evergreeny převzaté od interpretů americké a české country hudby a bluegrassu.

Kapela srdečně zve na křest nového CD!