AM ÚLET & The Addams Sisters * vstupenky v předprodeji * otevřeno od 18 hodin

04.04.2023 19:00

 

A.M.Úlet - 

tato hudební formace fungující od roku 1994 hraje autorskou muzičku, kterou trefně nazvala dřevěný rock s přesahem od folku po blues až poprock. Během existence vystoupila na mnoha hudebních festivalech nejen v Česku, ale také v zahraničí (Polsku, Slovensku, Chorvatsku, Francii, Anglii i Turecku….).

The Addams Sisters

Sesterské duo Marky a Majdy Adamcových vzniklo v červnu 2015. Hrají si pro radost, píší své vlastní písničky, jak české, tak i anglické a na vystoupeních je doplní o cover verze známých hvězd jako Lorde, Ed Sheeran, Oh Honey.....V The Addams Sisters od května 2017 je stálou členkou i "třetí sestra" Kika Rozsívalová, která hraje na baskytaru a kytaru.

Za svou existenci stihly odehrát přes 200 koncertů nejen po celé Moravě, ale i na Slovensku, Polsku, Holandsku, Rakousku.  V roce 2017 natočily zpěvy a píseň Sukně z listí pro vánoční CD skupiny A.M.Úlet Ze slámy betlémské, které prezentovaly v živém pořadu TV NOE Cvrlikání. V dubnu 2018 zahrály v pořadu „Jak se Vám líbí“ na Rádiu Proglas a vystoupily na prestižním udělování Cen Olomouckého kraje v oblasti kultury v Prostějově. V květnu 2018 vyrazily do hudebního pořadu „Polton klub“ slovenské televize TV LUX a úspěšně se několik týdnů držely ve Folkparádě Českého rozhlasu.

Sestava:
Markéta Adamcová
Magdaléna Adamcová
Kristýna Rozsívalová

Host:
Kamil Stratil

The Addams Sisters - koncerty, vstupenky a turné 2023 — Festivaly.eu