VÍTE ŽE, NA YOU TUBE MÁME PŘES  50 VIDEO ODKAZŮ ZE ZELENÁČOVY ŠOPY? mrkěte na některé počínaje americkou špičkou VIKTOR KRAUSS BAND přes domácí  ORANGE , nadějná mladá zpěvačka Kristýna Daňhelová , bluegrassový COP , domácí PODJEZD, jazzový ENDY MOON, taneční TOKYO, legendární HAZARD, mladý a hravý BLUE STONES , stále tvořící SVAŤA KOTAS BAND , mladí divočáci SILENT RAINIVAN HLAS, početný multiinstrumentální ŠIMON BAND , šťavnatý GRAPEFRUIT , domácí, ale přesto CESTUJÍCÍ HUDBA , divoká LUCIE REDLOVÁ & GARDE , na žízeň nejlepší NÁPOJ ZDARMA, tradičně zlínsky bluessový BLUES STATION , nestárnoucí i když O 18 MĚSÍCŮ POZDĚJI, mladičký AGNES COMPADRES , a do historie se vracející KATARÍNA MIKULOVÁ & SDFAKTOR OLD STARS BAND , slovenské GRASSCOUNTRY , na zlínsku nová, ale zkušenými borci obsazená kapela TOPSY a spoustu dalších

Hráli u nás

a dále pak v letech dalších...

Melanie Scholtz Qartet(JAR/CZ), Ivan Mládek, Jan Spálený, Ukuleletroublemarkers, Matěj Morávek projekt, Agnieska Derlak Trio, Mucha Kapela, Záviš, Ty Syčáci,Mike Parker Trio (USA), Crosscountry, Pozdní Sběr, Jirka Holoubek trio, Cimpr Campr, Benny Lackner, The Bladderstones, Zsolt Kaltenecker, Peter Lipa(SK), Neznámi (SK), Malina Brothers, Ivan Hlas trio, Oskar Petr Trio a další a další

HUDBA ZA DIVADLEM - letní scéna Zelenáčovy šopy červenec-srpen 2011

F DUR jazz band, PODJEZD, JONATHAN MANESS(USA), PASS, Victoria Regia Blue Night, Blues power, Topsy, Frank Zappa Quartet, Orange

jaro 2011

koncerty:Hazard, Vodopád(SK), Zhasni, Karel Markytán & Petr Vavřík & Marcel Gabriel & Petr Fanta, Pavel Bobek, Pavlína Jíšová a přátelé, Miki Ryvola a přátelé, Babolam, Mocca Malacco, Poutníci, Honza Žamboch, Grimasa čápa, Endy Moon band, Funny Fellows, Podjezd, Trapeři,Kájova kapela, Jarret, KK Band, BG Cwrkot, Telegraf, Interfernet, Mário Bihári a Bachtale Apsa, Nápoj zdarma, Blues Station, AM Úlet, Goodwile, Lucie Redlová a Garde, Zdeněk Bína a Honza Urbanec, November 2nd, ZVA 12-28 band, Los Rumberos trio, BG styl, Who´s your daddy, Žofie Kabelková a Petra Klementová, Žalman a přátelé, René Souček, Monty, Topsy, MRRK, Funny Fellows a Csongor Cassai, EF, Mladé plíce, Martin Ivan, Jan Řepka, Žamboši, Bluenight divadlo: Pásovec a spol. Italia, Děda, Chlapský zákon besedy: Radek Jaroš - Osmitisícovky, Richard Jaroňek- Afrika, Michal Tománek- Bolívie Chile, Jitka Fialová, Robert Bazika - Perly Severního alžírska

podzim 2010

koncerty:Jazz Mistake, Lanugo, Devítka, Mirek Kovařík a Symbioza,Zdeněk Bína a Honza Urbanec, Kamelot a Blanka Šrumová, Bluff Nota, Kuzmich Orchestra, Radek Fufal Bednařík, Slávek Janoušek, Cop, EF, Seven Sheep, Iva Marešová & 999, Apoache, Tood Wolfe band(USA), Viagrass(SK), Candy Floss(SK), Blue Land, Wyrton, Kačes a Nový Rumpál, Cat & Dogs, Libor Balga, Navostro, Jazz Book, Bran, Jakub Noha Band, Nezmaři, FZQ, Minach, Renza Bo(F), O 18 měsíců později, Blues Station, Jazz Heads, K.a P.P.R., Robert Křesťan & Druhá Tráva, Topsy, AG Flek, Podjezd, Cestující hudba, Orange, Pass, East Affair (D/PL/S/CZ), Gwyn Asthon (AUS) divadla:Pásovec a spol.-Čardáš, Děda, Forsa Italia, Romeo a Kolie, divadlo Povidlo- Kašpárek v Pekle, Kašpárek a Dr. Honza, Michal Vaněk- Námořnická pohádka cestovatelské besedy a projekce: Marcel Březík-Island, Helena Bretfeldová-Rajasthan, Radek Jaroš-horolezec, Robert Bazika-Laos, Milan Krása-Maroko

jaro 2010

koncerty :Poutníci, Kačes & NEW RUMPÁL, BlueGate, Funny Fellows(SK), Gitans Blacs, Míša Leicht, Pavel Bobek & Malina band, Victoria Regia & Fafa, Vladimír Václavek, AM Úlet & Madalen, Orange, Ladě. F-DUR jazz band, Lidopot, Tři Tuny, Lanugo, Eliška Ptáčková & band, Odezdikezdi band, Pupa band, Yošwill, Lucie Redlová & Garde, Taverna, Svaťa Kotas band, Blue Stones, Silent Rain, Pitch Bender jazz, Jarret, Expedice Apalucha, Valašská bluesová společnost, Eva Emingerová quintet, ZVA 12-28 band(SK), Luboš Javůrek, Petra Šany Šanclová, Folk Team, Pozdní Sběr, Tokyo, Blues Station, Rusty Nail, Janet Robin (USA), Peter Lipa & Vlado Vizár quartet(SK), PASS, Pavlína Jíšová a přátelé, TOPSY, VIktor Krauss band (USA Todd Lombardo, Robert Crawford, Steve Walsh, Jill Walsh, November 2 nd, Irish Dew divadlo: Pásovec a spol. - Čardáš, divadlo POVIDLO- pohádka Ostrov, pohádka Kašpárek v pekle,  Roman Feder- O poštárovi Vincovi besedy: Robert Bazika-Indie, Prof. MUDr....

podzim 2009

KONCERTY: Katka Garcia * Žalman a spol. * Robert Křesťan a Druhá tráva * Devítka * COP * MUFF * Limbo * Duro Turtév & Bluesweiser * Cestující hudba * Orange * Blues Station * Podjezd * Grasscountry * Gympleři * Karel Zich revival * Frank Zappa Quartet * PASS * SIDEBURNS (D) * Ivan Hlas trio * Endy Moon goup * Ivan Hajniš band * Kájova kapela * Jakub Noha band * O 18 měsíců později * Zhasni + Karel Markytán + Roland Kašper * Šimon band * Hazard * Svaťa Kotas band * Kochta band * AG FLEK* DIVADLA: Divadlo Pásovec a spol. - Děda * DNO - Dobytí severního pólu * Hroch a Pásovec - Jánošík * Bob Stodůlka - Jak se čerti báli * BESEDY PROJEKCE: Milan Caha - Komodské ostrovy * Richard Jaroňek - Čelisti Afriky * Řecko V. * Petr Horký a Mirek Náplava * Robert Bazika - Galapágy, Sahara- Hogard - Alžírsko * DĚTSKÉ VÝTVARNÉ DÍLNY

jaro 2009

Pass * Prázdné obaly * Vojtěch Szabó and Gitans Blancs (CZ/SK) * Orange * Poutníci*Paléska*FZQ*Apoaché*Pavlína Jíšová a přátelé * Blues station * KK band * Peter Lipa & Vlado Vizár Quartet  * Jarret * Valašská bluessová společnost * Bran * Ruchadze band * ZVA 12-28 band * KOA * 9 měsíců po tee * Vladimír Václavek * Sheryl Crow tribute band * Miky Ryvola a přátelé * Dostavník * Podjezd * Starý fóry * Šlágry Břetislava Jančíka * Dřevorubcovy boty * Lidopop * KACU! * Telegraf * Roman Dragoun * Krleš * Ženičky * VKtoria Regia * Epy de mye * Mírné hluky * Symbioza & Mirek Kovařík

podzim 2008

Funny Fellows * Ivan Hlas Trio * Duende * Šufanky gang * Majerovky s Alicí Holubovou * Pavla Gajdošíková * Arnošt Frauenberg * Kochta & Magda & Radek * Teze * BPT * Nezmaři * ZVA 12-28 band (SK) * Petr Rímský * Žamboši * Podjezd * P.R.S.T. * Jakub Noha band * Mirečkovi sekeráše * AM Úlet * Hazard * GoodWill * O 18 měsíců později * Robert Křesťan & Druhá tráva * Bumerang *Žalman a spol. * AG Flek * Cestující hudba * East affair (CZ/D/Sl/PL) * F Dur jazzband *

od 1998 do léta 2008

Acoustic Impact   AG Flek   Ahamay   A.M.Úlet   Asylakt   Apoaché   Bebechy   Binder Peter (SK)   BlueGate   Bluegrass ryzling   Blues Station   Bluesweiser   Bokomara   Cop   Country team (SK)   Černý Karel   Daněk Wabi   Dareband   Dessert   Devítka   Docuku   Dragoun Roman   Drive   Druhá tráva   Dvořáček Miloš   Expedice Apalucha   Facing West Trio   ...